Сечокам’яна хвороба в основному розвивається у чоловіків та жінок середнього віку. Під впливом низки факторів у нирках та сечовому міхурі можуть утворюватися конкременти. Ці структури досить жорсткі, створюють сильний дискомфорт своєму власнику. При лікуванні сечокам’яної хвороби потрібна комплексна терапія. Одне з найважливіших завдань — не лише позбутися каміння, а й перешкоджати їх новому утворенню. У цьому може допомогти сучасний фітопрепарат із доведеною ефективністю.

Симптоми

Які ж перші ознаки сечокам’яної хвороби? Часто її можна сплутати з циститом або пієлонефритом, тому необхідно пройти УЗД нирок та сечового міхура. Зверніть увагу на такі сигнали організму:

  • біль у попереку;
  • болі при сечовипусканні;
  • утруднене сечовипускання, якщо камінь не може вийти назовні і перекриває сечовивідні шляхи;
  • наявність у сечі домішок – білих пластівців, крові, каламутного осаду;
  • порушене виведення рідини та набряклість тіла.

Камені можуть викликати ускладнення у вигляді пієлонефриту, тоді запалення провокує підвищення температури тіла та загальне нездужання!

Причини

Сечокам’яна хвороба (МКЛ) може розвиватися внаслідок спадкового фактора, порушення метаболізму та неправильного харчування. Так, алкоголь, гостра та солодка їжа провокують накопичення у нирках солей.

Лікування

Урологи відзначають, що МКЛ – захворювання, яке складно піддається медикаментозній терапії. У ряді випадків пацієнту пропонують оперативне втручання. З препаратів призначають засоби швидкого виведення каменів, спазмолітики, вітамін У.

Роль фітотерапії у боротьбі з сечокам’яною хворобою

Фітопрепарати, що відповідають вимогам доказової медицини, успішно призначають при патологіях сечостатевої та сечовидільної систем, у тому числі при сечокам’яній хворобі. Вони не розбивають конкременти, але виявляють свою активність у інших важливих напрямках:

  • Надають діуретичну дію, допомагаючи швидше вивести каміння. Рослинний засіб може призначатися після операції з розбивання каміння, для швидкого виведення піску та залишків.
  • Знімають больові відчуття та спазми у нирках, розслабляючи їх та нормалізуючи циркуляцію крові в органі.
  • Змінюють рівень рН сечі, тим самим перешкоджаючи накопиченню солей та утворенню нового каміння.
  • Борються з інфекцією, яка часто супроводжує сечокам’яну хворобу.

Відомі таблетки та краплі з рослинних компонентів виробляються за концепцією фітонірингу. Поєднуючи силу природи та сучасної науки, фітопрепарат проходить дослідження на всіх етапах виробництва – від пророщування насіння до отримання готової лікарської форми.

Але перед застосуванням будь-яких препаратів проконсультуйтеся з вашим лікарем урологом.